Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-05-12   #11
Stones
İnternetCafeci
Stones - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 7
Tecrübe Puanı: 100421
Rep Puanı : 1003545
Kıdemi : Stones Bundan iyisi şam da kayısıStones Bundan iyisi şam da kayısıStones Bundan iyisi şam da kayısıStones Bundan iyisi şam da kayısıStones Bundan iyisi şam da kayısıStones Bundan iyisi şam da kayısıStones Bundan iyisi şam da kayısıStones Bundan iyisi şam da kayısıStones Bundan iyisi şam da kayısıStones Bundan iyisi şam da kayısıStones Bundan iyisi şam da kayısı

Alıntı:
iM_MoRTaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
faiş fiyat mavi ayın bir cafeside benim sokağımdaydı 23 bilgisayarlı olan benim 26+1 pc vardı aylık 5800-6400 arası ortalama cirom vardı sadece yazın haziran 5600 temmuzda 5100 ağustosta 5200 ciro yapmıştım eyluldede 6900 olmustu neyse giderima ylık 1800 du kira elektrik su adsl ben 37.000 e verdim askere giderken hoş alan arkadaş pintilikten cafeyi az biraz batırmış senin ordaki cafe daha iyi olmuştur ama sözbirin karşısındaki cafe için çok istiyorsun sözbir oraya hepsi yeni full özeliklte 45 pc koydu karşına o işleride etkiler
Eğer dediğiniz gibi ise satıcının bunları da belirtmesi lazım ki, daha sonra, vay efendim karşısında cafe varmış demesinler değil mi?
Stones isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla