Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-11-16   #18
KURS4D
OrGeneral
KURS4D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 2,055
Tecrübe Puanı: 838
Rep Puanı : 6985
Kıdemi : KURS4D Bundan iyisi şam da kayısıKURS4D Bundan iyisi şam da kayısıKURS4D Bundan iyisi şam da kayısıKURS4D Bundan iyisi şam da kayısıKURS4D Bundan iyisi şam da kayısıKURS4D Bundan iyisi şam da kayısıKURS4D Bundan iyisi şam da kayısıKURS4D Bundan iyisi şam da kayısıKURS4D Bundan iyisi şam da kayısıKURS4D Bundan iyisi şam da kayısıKURS4D Bundan iyisi şam da kayısı

Alıntı:
LimanCafe01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kürşat'ın önerdiği katlar DVI-D çıkışlıdır onlarda gözünden kaçmasın malum monitör uyumluluğu..
Mustafa Abi Bu Dakikadan Sonra Sadece Standart D-SUB (VGA) Girişli Ekran Almaz Herhalde Arkadaş Diye Düşünüyorum O Sebeple Senin Dikkate Alması Gereken Önerini Atladım ES Geçtim Ama İnce ve Önemli Bir Noktaya Parmak Basmışsın Teşekür Ederim Kendi Adıma...

RX/GTX1XXX Ekran Kartlarında Dijital Çıkış Mevcut. Genelde DVI-D Kablolarla Baglanırlar yada Eski VGA Girişli Ekranın Varsa Kaliteli DP=>VGA Dönüştürücüylede Baglayabilirsin.

Çok Dostum Var Benim... Yeterki İşleri Düşsün... /B.Marley

Zenginlik Nedir? Zengin Olmak Ne Kadara Sahip Olduğunla Değil Tam Aksine Ne Kadarını Verebildiğinle (Bağışlayabildiğinle) Alakalıdır.

DÜRÜSTLÜK PAHALI BİR MÜLKTÜR UCUZ İNSANLAR(!) DA BULUNMAZ.
KURS4D isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla