Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-01-17   #13
karpov108
Yüzbaşı
karpov108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 64
Tecrübe Puanı: 54
Rep Puanı : 10
Kıdemi : karpov108 etkisiz eleman :)

Ben de aynı sorundan çok çektim. Hatta üst komşu ile kavgalık olduk. Darp etmeye çalıştı vs en son çıktı gitti. 7 senedir buradayız. Son 2 senedir her hafta polis geliyor uyarıyordu. En sonunda aile apartmanı, öğrenci apartmanına döndü. 2 senedir şikayet almıyorum. Ama emin ol sesler yukarıya gidiyor. Bir zaman ben de hemen üst katta oturdum. Adam aşağıda fısıldayarak konuşsa, benim odaya ses geliyordu. Dışarıda sigara içse, tüm sigara benim odaya geliyordu.

Bence counteri yasaklamaktansa, grup olarak gelenleri uyarmak gerek. Ben belki de 30 kişiyi bu yüzden cafeye almadığım oldu.

Bir grup var, hergün 15 kişi geliyorlardı. Aktif olarak belki 1 saat counter oynuyorlardı. Ama onlar kafeye gelince başka kimse olmuyordu. O grup buraya artık gelmiyor. Ama onların yerine daha sakin sessiz insanlar geliyor. Tavsiye ederim. Grubu girer girmez uyarın. Çok küfür eder ses çıkarırlarsa en çok bağıranın bilgisayarını kapatın. Kalkarsa kalksınlar.

Küfür edenler olunca, başka insanlar cafeye gelmiyor..
[COLOR=#3b5998]Şaire sormuşLar neden içkiyi ßıraktın diye oda ; Şerefine içiLcek aŞk kaLmadı demiş...[/COLOR]
karpov108 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla