Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-17   #3
erayinternet
Yüzbaşı
erayinternet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 142
Tecrübe Puanı: 314
Rep Puanı : 2753
Kıdemi : erayinternet Yönetimde görev için değerlendirilebilirerayinternet Yönetimde görev için değerlendirilebilirerayinternet Yönetimde görev için değerlendirilebilirerayinternet Yönetimde görev için değerlendirilebilirerayinternet Yönetimde görev için değerlendirilebilirerayinternet Yönetimde görev için değerlendirilebilirerayinternet Yönetimde görev için değerlendirilebilirerayinternet Yönetimde görev için değerlendirilebilirerayinternet Yönetimde görev için değerlendirilebilirerayinternet Yönetimde görev için değerlendirilebilirerayinternet Yönetimde görev için değerlendirilebilir

Girmeden önce iyi araştır. Bende de saati 1".5 TL ve 15 bilgisayar var. 15 bilgisayar ile 1800 TL kirayı biraz zor çıkartırsın. Elektrik,Su, ADSL ,bağkur, muhasebeci, kdv,vergi vs için 1800 TL daha koy oldu 3600 TL. 3600 / 30 = 120 TL günde giderler için ciro yapmak zorundasın. İşyeri kendimin tek başıma çalışıyorum. Kiram olmadığı halde ben bile zorlanıyorum 15 bilgisayarla. İyi düşün. Fiber yoksa en az 2 hat almak zorundasın. 2011 yılında yapılan cafecilikten eser kalmadı. Birikimini bu yolda kaybetme çok iyi araştır.
erayinternet isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla