Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-17   #7
erayinternet
Binbaşı
erayinternet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 183
Tecrübe Puanı: 317
Rep Puanı : 2753
Kıdemi : erayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevher

Alıntı:
marasko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O halde en az 25 pc gerekli bana. Ben 3.000 tl den hesaplıyorum 1 bilgisayarı, o zaman biraz düşürmem gerekecek ya da ertelemem gerekecek. Çünkü 3bin altında iyi bir pc alamam sanırım.
Sen yeni açacaksan diğerlerinden bir farkın olmalı.Bilgisayarların ortamın, oynattığın oyunlar ( GTA5 , Battlefield, Farcry Primal gibi oyunları yüksek ayarlarda oynatyabilmeli) 20 PC nin altında başlamanı önermem. Cafe müşterisi eskisi kadar çok değil. 1,5 TL de iyi rakam değil.

Not : 24" bence yeterli ama çevre illerdeki yada ilçelerdeki iyi cafeleri bir incele derim.
erayinternet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla