Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-04-17   #8
sonbjkli
Er
sonbjkli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 12
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı : 1
Kıdemi : sonbjkli etkisiz eleman :)

Öncelikle geçmiş olsun meslektaşım. Ülkemizde internet kafelere şöyle bir bakıldığında pislik yuvası kötü yer olarak yargılarlar ama işleri düştüğünde koşa gelirler, konuya gelicek olursak o cezayı sana ödettirecekler her türlü kaçarı yok imkanın varsa kısa zamanda öde faiz işlemesin mahkemeye çıksan anlat diyecek kafeme okul olmadığı için üniformalı öğrenci aldım arkadaşlarda bana 12 yaş altı diye ceza yazdılar desende hakim yine seni haksız görecek yinede ödettirecek boşuna avukatlık masrafı yapmana gerek yok. anlıyacagın hakime benim aldıgım müşteride okul kıyafeti de yoktu yaşı 12 yi geçikti dersen açar kamera kayıtlarıyla beraberinde götürürsün açar izletirsin bu sefer haklı çıkarsın itirazını kabul eder cezayı affederler.

Bilmişlik değil İşini öğretmek değil benim söyleyeceğim ama ben kafeme getirdiğim düzende 13-14 yaş altı (çünkü 12 yaşında parmak kadar çocuklarda geliyor) çok ısrar ederlerse ailenle gel aileden biri gelsin bi konuşalım diyorum telefon numarasını not alıyorum kenara her hangi bir sıkıntı çıkmaması için, okul saatleri içersinde öğrenci okul saatleri dışında üniformalı öğrenci sokmamaya alıştırdım hem kafam rahat hemde kazandığım paradan içim rahat, bırak 20 lira eksik kazan ama kafan rahat olsun hem yarın bir gün Allah korusun ufacık birşey olur kafe dışında aileler başını ağrıtmaya direk senin yanına damlıyor çünkü görüldüğü yer sensin
sonbjkli isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla