Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-05-17   #7
anil54
Asteğmen
anil54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 21
Tecrübe Puanı: 52
Rep Puanı : 10
Kıdemi : anil54 etkisiz eleman :)

Arkadaşların Hepsinin Söylediklerine Katılıyorum 2005 Yılında 7 Sene İşlettigim Kafeyi Kapatıp Bilgisayar Teknik Servis İşine Yöneldim O Günden Bugüne Kadar Degişen Teknolojiyi Yakından Takip Etmek Adına Servisde Eksikler Hiç Bitmedi Halada Kısa Zaman İçinde Nasipse Tedarik Etmek İstediğim Sadece Servise Lazım Olan Teknik Ekipman Ve Yedek Parça Var Kısaca Bahsetmek Gerekirse Laptop Tablet De Tamiri Yapacam Diyorsanız Mutlaka Olması Gereken Ürünleri Yazayım Başlangıç İçin Yoksa Format at hardisk ram ekran kartı anakart degiştir ile olmuyor hem müşteriye fiyat yüksek çıkıyor hemde siz pek fazla kazanamıyorsunuz BGA Rework Cihazı Mutlaka Tamir Yapılacaksa Olmalı Laptop Ve Masa Üstü Anakart Tamiri Olacaksa Mutlaka Bios Programlıyıcı lar Bunlar Laptoplarda Farklı Bios Türleri Oldugu İçin En Az İki Adet Cihaz Ve Adaptörleri Mutalaka Bir Mikroskop Yada Mikroskoplu Kamera Ve Masa üstü Ve Laptoplar için shematics ve Bioslar Tabletler Ve Laptoplar İçin Chip Ve Entegreler Ve Bunları Saklıyacagınız Mini Çekmeceler Sıcak Hava Makinası Havya Legim Bunların Telleri Bga İçin Stencil Kalıplar Lehim Topları Güvenlik Kamera İçin İşi Kolaylaştırmak Adına Bir Adet Test Cihazı Analog Hd İp Kameraları Direk Test Edip Lcd Ekranında Gösteren Kablo Soyucu Ve Bnc Jack Basıcı Yine Uydu İşi İçin Mutlaka Yön Tespit Cihazı Yani Arkadaşda Bahsetmiş Sat Finder Ve Matkabın Şarjlı Tornovidan El Aletlerini Tek Tek Yazmıyorum Bile Daha Çok Fazla Malzeme Var Ama Ben Tamir Yapıcam Diyorsanız Mutlaka Elinizde Olmalı Yoksa Degiştir Yenisini Tak İşi Pek Para Kazandırmıyor Birde Unutmadan Mutlaka Post Cardlar Arıza Tespitinde Baya Sebeb Oluyor Avometre İşin İçine Girdikçe Daha Çok Şeye İhtiyacınız Oldugunu Göreceksiniz RABBİM Hayırlı İşler Nasip Eylesin Muaavfak Kılsın İnşaALLAH

arenabilgisayar bazı ürünler uygun
exa bilgisayar bazı ürünler uygun
oyun konsolu vs iişide olucaksa gnd bilişim
dataservis laptop malzemeleri
pc partner laptop malzemeleri

çok fazla firma var çalıştıgım ama ilk aklıma gelenler bunlar oldu

Konu anil54 tarafından (02-05-17 Saat 22:09 ) değiştirilmiştir..
anil54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
anil54 Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi: