Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-05-17   #1
muzo365
Moderatör
muzo365 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 171
Tecrübe Puanı: 454
Rep Puanı : 1694
Kıdemi : muzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olur
Standart 3 MP Kamera 90 gün kayıt yönetmenliği hk.

Benim cözümüm ve kafa ağrıtmayacağına inandıgım cözüm.

1 tb diski devamlı calışan bir bilgisayarınıza takıyoruz.
bu bilgisayar ccbot server veya arşiv bilgisayarı veya kasa bilgisayarınız olabilir.
Filezilla ftp server kurup kullanıcı ve 1tb disk icinde 1 klasör tanımlıyoruz.

ip kameramızı ağa bağlayıp içine giriyoruz gösterim ayarından 3mp secip codec ve h264b yi seciyoruz.
ftp sunucusuna kayıt etmesi için ftp bilgilerini giriyoruz.
zaman ayarını yapıyoruz devamlı kayıt veya beli saatler de kayıt gibi.

denemelerim sonucunda 5fps 1saat sürede 7 mb ile 600mb arası dosyalar elde ettim bu dosyaların boyutu görüntü ile alakalı ben ana caddeye cevirdim kamerayı arabalar geciyor oyuzden artmış bu buda bir örnek olur cafedeki kalabalık ile değişir.

600x18saat 10,8gb x 90 972gb aylar bazen 1 gün fazla fln oluyor rahat 93 gün kayıt yapar bu hesabı 600 mb üzerindn yaptım ki dediğim gibi gece 7 mb veri aldı kamera
bitrate fln kısmadım kısılırsa boyut düşer tabiki.

kanunda fps sınırı yok 5 fps yeterli bir kayıt saglıyor

Not. 900 mb ı gördü cadde cekimi montajlandıktan sonra oturacaktır diye düşünüyorum eğer bu sekilde bile olsa 3fps ye düşürüp işimizi görecez en azından ben böyle yapıcam

Yinede ben nvr sistemi kulanacagım diyen için güzel bir cihaz..

SCSI
NVR5208-4KS2
8KNL,4K,H265,320Mbps,6TBx2HDD,HDMI/VGA

Arena bilgisayarda var ürün stok uda fazla 660 tl bayi fiyatı

Filezilla server kurulumu

Click the image to open in full size.
ücgenoyunarşivi
Faturamatik işlemleri zorunlu trafik sigorta teklifi ve hat başvurusu yapabilirim vodafone telekom süperonline dsmart vs.vs. (internetten veya telefon ile başvuru yerine beni tercih ederseniz biraz destek olabilirsiniz)

Konu muzo365 tarafından (03-05-17 Saat 17:03 ) değiştirilmiştir..
muzo365 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
muzo365 Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 8 Kisi: