Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-07-17   #9
Ömer
Tümgeneral
Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 102
Tecrübe Puanı: 1354
Rep Puanı : 12729
Kıdemi : Ömer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidir

Alıntı:
bianchi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yok kardeşim kendi işini yap, yeri gelir 2bin kazanırsın yeri gelir 10bin kazanırsın, kimse sana karışmaz kendi işinin patronu ol rahatına bak.

milletin yanında 2bin e eşşek gibi çalışırsın, yeri gelir maaşı geç alırsın, yeri gelir eksik alırsın, adamın canı sıkılır kovuldun yarın gelme der. 5 milyon suriyeli sayesinde artık özel sektör işi bitti, bakan bile çıkıp suriyeliler olmasa ülke batar kimse düz işçi olmaz dedi.
ilgili link
Bianchi usta Bizim Bu Bölgenin Halkı Önce Kendi Halkına İş Teklif Eder. Emin Ol iş Beyenmiyor gençlerimiz. En basit Örneklerinden Bir Tanesini Vereyim Yan Tarafımdaki Çorbacı Eleman Arıyor.

Maaş 2.500 TL +Sigorta +Yemek+Kalacak Yer Bir Tane Gencimiz Çalışmıyor. Buna Benzer Bir Çok örnek görüyoruz Çalışmıyorlar.

Mecburen Suriyeli Alıp Çalıştırıyor Esnaflar. Geçnlerimiz üzerinden İş Beğenmemezlik Olayını Atmalı Görüyorum Boş boş işsiz Aylak Geziyorlar.

Şartlar Güzel Neden Çalışmıyorsun Diyorum Cumartesi - Pazarı Olacak - Günkük En Fazla 5 Saat Çalışırım Gibi Alaycı cevaplar alıyorum.

İslam'ı böyle körelttirler.

Hz. Ömer
Ömer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Ömer Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi: