Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-07-17   #7
brubeckertr
Yarbay
brubeckertr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 218
Tecrübe Puanı: 119
Rep Puanı : 397
Kıdemi : brubeckertr Doğru Yoldabrubeckertr Doğru Yoldabrubeckertr Doğru Yoldabrubeckertr Doğru Yolda

Alıntı:
muzo365 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kafa patlatmanız gerektiğini söylüyorlar tam bilen yok tabiki biri cizgi elektironik yöneticisi kart ve parcaları temin edebilirsiniz diğeri borsasını bilen biri.

bazı bilgiler mevcut fakat diğil 1 saat 10 gün 24 saat kafa patlazsanız cözemezsiniz cözülecek birşey yok ortada belli bir yapı var.

videodada bahsedildigi üzere bulut madenciliğini tavsiye etmiyorum paranızı geri almadan süresi biter.

katılıyorum.......bilen için kazançlı olabilir lakin bilmeyen için felaket elindekini sermayeni bile kaybedebilirsin...parayı bilenler kazanıyor.....bir gram dahi bilgisi olmayıp başkasının tavsiyesi ile işe girmek bence çılgınlıktan başka birşey değil... bizim ülke insanı saolsun çıraklığını yapmadığı işin ustalığına soyunmasını çok seviyor.....

...

İnsanlardan öyleleri var ki, “Allah'a iman ettik!” derler; ama Allah yolunda bir sıkıntıya uğrarlarsa, insanlardan çektikleri eziyeti, Allah'tan gelen ceza gibi görürler. Rabbinden inananlara bir yardım gelince de, “Aslında biz, her zaman sizinle beraberiz” derler. Allah bütün yaratılmışların kalplerindekini, en iyi bilen değil midir?
brubeckertr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla