Konu: Lol cafe
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 4 Gün önce   #10
brubeckertr
Yarbay
brubeckertr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 205
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı : -1103
Kıdemi : brubeckertr brubeckertr brubeckertr brubeckertr brubeckertr brubeckertr brubeckertr brubeckertr brubeckertr

Alıntı:
erayinternet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Oda bir bakış açısı , LOLCAFEYE o kadar para veriyorsun bir kereliğine de indirimden . CS al. 13 tl den 10 hesap alsan 130 TL eder. Ama ben müşteriye güvenerek hesap almam. Gelir birisi senin hesaptan basar küfürü, bulur açar hack i o yüzden ben uğraşamam. Benim burada hesabı olan gelir oynar.

cs go olayında bende sana katılıyorum..bırak müşteri kendi alsın.....bende aldım birlkç tane millet küfürdü- hileydi banlattı karakteri...birde ben birşey yapmadım diyorlar.. ayrıca bu csgo da hileler çoğaldı.müşteriler gözümün önünde hile açıp oyuna giriyorlar .... steam yönetimi acaba daha çok hesap satsın diye bunu bilerek engellemeyip devamlı çarları banlatıyor diye düşünüyor insan............

......

İnsanlardan öyleleri var ki, “Allah'a iman ettik!” derler; ama Allah yolunda bir sıkıntıya uğrarlarsa, insanlardan çektikleri eziyeti, Allah'tan gelen ceza gibi görürler. Rabbinden inananlara bir yardım gelince de, “Aslında biz, her zaman sizinle beraberiz” derler. Allah bütün yaratılmışların kalplerindekini, en iyi bilen değil midir?
brubeckertr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla