Konu: Lol cafe
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 3 Gün önce   #12
mitril
Onbaşı
mitril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 15
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı : 1
Kıdemi : mitril etkisiz eleman :)

cs go indirimdeyken alın beyler bir 10 tane pahalılaştığında yazın şu fiyata cs go satılır diye çünkü çocuklar indirim zamanında parası filan olmuyor ve sonra pahalılaşıyor diye almıyorlar. sizde bu şekilde hem destek hemde kar elde ediyorsunuz. bunu yapabilirsiniz. sonuçta dönüşü size oluyor.

---------- Post added at 12:20 ---------- Previous post was at 12:12 ----------

lol malesef iyice saçmaladı, bu beni biraz üzüyor. sonuçta lol ile çok ekmek yedik yalan yok. 1. kutu açma olayı nedir yaaa, cs go değilsin sen abi kaç tane oyunda bu gibi aktivite var cs go da skinler çok adamlar tüm olayını bunun üzerine bina etmişler.
2 millet deli gibi skin satın alıyor. yada kutu açıyor ama adamın orda bir satış olayı var. sattığından kar elde ediyor. şahsen ben bana çıkan skinlerde elde ettiğim parayla steamden oyun alıyorum. işte lol bu noktada çok hata yapıyor. bana kalırsa.
plansız bir biçimde oyundaki mekanikleri değiştiriyor ve bu eski oyuncuları hoşnut etmiyor. moba da başka alternatif olmayınca lolde tıkanıp kaldılar. herkes ah 3. sezonda 2. sezonda şöyleydi böyleydi diye söylenip duruyor. ama gerçek şu ki evet en efsane sezonlar ilk 3 sezondu. sonra bozulma başladı. Ve bu mecrada en uzun ve keyifli moba oyunu sanırım blizzardın dotasıdır. valvenin dota 2'sini söylemiyorum beyler çünkü, rezil

Konu mitril tarafından ( 3 Gün önce Saat 10:24 ) değiştirilmiştir..
mitril isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla