Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-07-17   #9
ewelfener
Binbaşı
ewelfener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 231
Tecrübe Puanı: 569
Rep Puanı : 3529
Kıdemi : ewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevher

Sakın yanlış anlama...
Sesli düşünme gereği duydum bir an.15 seneyi geçti ben kafecilik yapıyorum yarın birgünde bizimde son bulacağı gündür nihayetinde....ama zamanı gelirde bir gün oğlum tutar baba ben bu kadar para biriktirdim internet cafe açayımı derse ona ne cevap veririm acaba diye düşündüm....hele birde ortak muhabbeti vs varsa....
bir an şimşekler çaktı kafamda...ulan arkadaş dedim kendimi yaktım çoluk çocuğumuz kimseye muhtac olmasın diye gece gündüz çalıştım tatil bayram cumartesi pazar vs bilmeden...
Sonuç oğluma izin verirsem bu işi yapması için ya oda benim gibi çekmesin diye ona yardımcı olacağım fiziken kalan emeklilik (tabii varsa) hayatımıda ona feda edeceğim...yada onunda benim gibi tatilsiz bayramsız ortamsız bi şekilde hayatını mahveetmesini seyredeceğim...
Çok zor çok....cevapsız sorular değil aslında benim için ama kimseyede akıl vermek değil derdim en baştada yazdım sadece sesli düşündüm bir an...
Sonuç olarak çıktığın hangi yol olursa olsun Rabbim yanında olsun krdşm..
ewelfener isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla