Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-07-17   #11
muzo365
Moderatör
muzo365 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 174
Tecrübe Puanı: 455
Rep Puanı : 1694
Kıdemi : muzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olur

hayırlı olsun asıl problem pcler ve gelecegi varmı pclerin 50 bin cok bir para değil pcler uygun seviyede olmaya bilir güncelleme gerekibilir sistemlerde tabi dahada önemlisi dükkanın işlemesi mekan uygunmu ortam onu takip ederseniz bir kazanc saglarsınız tabi pcler cok kotü deilse ztn pc parasıdır o para başka yere taşımanız da gerekebilir bunları göz önüne alın 50 den sonrası da olacaktır cebinizde ek masraflar icin bir para yoksa zor olacaktır sizin icin bir tavsiyedir.

diğer masraflar
bagkur zorunlu değil ben yatırmıyorum sahsi problemlerim için
stopaj kiraya göre değişir
muhasbeci ve 3 aylık aylık vergiler oluyor kazancına göre değiştiği için pek önemsencek bir para değil.
yıllık belediye vergileri çöp reklam
yıllık oda ücreti
asıl masraf elektrik İnternet kira şeklinde
tabi ccboot var diyorsunuz serverin sağlık durumuda önemli eğer kısa süre icin de sorun cıkarırsa birde burda masraf cıkar ve bu sistemi kullanmayı bilmeniz gerekiyor.

şimdiden hayırlı olsun
ücgenoyunarşivi
Faturamatik işlemleri zorunlu trafik sigorta teklifi ve hat başvurusu yapabilirim vodafone telekom süperonline dsmart vs.vs. (internetten veya telefon ile başvuru yerine beni tercih ederseniz biraz destek olabilirsiniz)
muzo365 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla