Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-17   #12
muzo365
Moderatör
muzo365 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 171
Tecrübe Puanı: 454
Rep Puanı : 1694
Kıdemi : muzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olurmuzo365 Yakında Meşhur Olur

Alıntı:
linosnet35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
anakart ile veya slotlarda herhangi bir sıkıntı yok. sizin söylediklerinizi harfiyen uyguladım. Sata kabloları slotları power bile büyüttüm. sizin söyledikleriniz dışında gerek youtube daki çözüm sunmuş kişilerin sölediklerini gerek forum sitelerindeki bahsettiklerini v.s 3 gün sabahladım araştırdım sorun çözülmedi. steamın ssd olma sebebi disksiz sistem kullanmıyorum sadece online oyunların pach derdinden kurtulmak için istorage yarı diskli olarak kullanıyorum. ssd kutusunun içinde bahsettiğiniz programın cd si mevcut zaten onunlada gerekli testleri yaptım fakat sıkıntı gitmiyor. samsung 850 evo serisinin son üretilen partide sıkıntılı olduğunu söylemişti bir meslaktaşımız. işi sağlama alalım dedik yine evo aldık. akıl veren meslektaşı dinleseydim de evo almasaydım. garantiye yollamak şart oldu içindekiler ile birlikte..
güncellemesi gelmişmi bir kontrol etseydiniz ama bahsettiğiniz sorunu güncelleme ile cözülebilecegini sanmıyorum bir yongada problem mevcut %90 o yüzden kaynaklanıyor.

sector taraması ilede yapabilirsiniz badsector olarak görünür diski okumada sorun yaşamıyorsa

1 tb disk e kopyalayın işinizi görmeye devam edin
ücgenoyunarşivi
Faturamatik işlemleri zorunlu trafik sigorta teklifi ve hat başvurusu yapabilirim vodafone telekom süperonline dsmart vs.vs. (internetten veya telefon ile başvuru yerine beni tercih ederseniz biraz destek olabilirsiniz)
muzo365 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla