Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-09-17   #9
KURS4D
İnternetCafeci
KURS4D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 2,290
Tecrübe Puanı: 897
Rep Puanı : 7485
Kıdemi : KURS4D Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduKURS4D Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduKURS4D Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduKURS4D Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduKURS4D Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduKURS4D Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduKURS4D Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduKURS4D Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduKURS4D Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduKURS4D Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduKURS4D Herkesin tanımaya başladığı bir isim oldu

Alıntı:
EnverSimsek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nas diskler çok mu yavaş bu sv35 lere göre 256 mb cache li olan prosunu 7200 rpm olanını alsam yavaş mı çalışıyor gene? ironwolf serisinden 256 mb pro 7200 rpm 2 tane hdd alacam 10 tb 8 tb 6 tb aralarından biri seçecem raid 10 a gerek yok. yedek çok önemli değil usb diskim var zaten onda yedeklerim mevcut çok olur bir gece sabaha kadar yedekten geri yükleriz. cevaplar için teşekkürler.
Enver abi bende 2 tane 5900 RP 4 TB Disk (Raid 0) Var 35 pc var kimse yavaşlıktan şikayet etmedi 1 yılı aşkındır kullanıyom RPM Hızı Düşük Olduğundan Isınmıyoda Diskler.

Bi Not Olarak Belirtmek İstedim...

Çok Dostum Var Benim... Yeterki İşleri Düşsün... /B.Marley

Zenginlik Nedir? Zengin Olmak Ne Kadara Sahip Olduğunla Değil Tam Aksine Ne Kadarını Verebildiğinle (Bağışlayabildiğinle) Alakalıdır.

DÜRÜSTLÜK PAHALI BİR MÜLKTÜR UCUZ İNSANLAR(!) DA BULUNMAZ.
KURS4D isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
KURS4D Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler: