Tekil Mesaj gösterimi
Alt 6 Gün önce   #1
kafurikato29
Er
kafurikato29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 0
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı : 1
Kıdemi : kafurikato29 etkisiz eleman :)
Standart Bursa'daki Arkadaşlara Soruyorum

Söze nereden başlamak gerekir bilmiyorum ama hepimiz biliyoruz ki son dönemde olan yeni kanunlar yasalar değişiklikler biliyorsunuz ki bizi şaşırtıyor. Ben bu işin eskilerinden değilim yeni sayılırım ama çabuk yoruldum diyebilirim. Bizim işimiz zor hepimiz biliyoruz her türlü insanla karşılaşıyoruz çoluk çocuğu genciyle yaşlısıyla delisiyle akıllısıyla her gün uğraşıyoruz. Her türlüsüne katlanıyoruz.

Ancak devletimizin son dönemde yapmış olduğu değişiklikler işimizi bunların yanında daha da zorlaştırıyor. Mesleğimize getirilen yeni yasalara değinmek istemiyorum ve konuyu da uzatmak İşi siyasete getirmek propagandacılık yapmakta değil niyetim yanlış anlaşılmasın.

Sorum şu: Bizim koca Bursa'mızda neden kendi odamız yok neden hakkımızı savunan arkamızda duran yok. Bu işi bilen yıllarını veren büyüklerimiz vardır bu sektörde lütfen öncülük etsinler ve kendi odamızı kuralım. İnternet Kafeciğilin bitmesiyle karşı karşıyayız artık. Lütfen birleşelim ve odamızı kuralım. Eskiler elektronikçiler odasına kayıtlı yeniler kahveciler odasına kayıt oluyor bu düzende kimse bize istediğimiz bilgiyi veremiyor.

Uzun lafın kısası Ayhan kardeşiniz olarak sizlerden olumlu cevaplar bekliyorum.

Konu kafurikato29 tarafından ( 6 Gün önce Saat 12:11 ) değiştirilmiştir..
kafurikato29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla