Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-10-17   #11
ugurmaster
Onbaşı
ugurmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 4
1 Mesaja Tesekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 44
Rep Puanı : 10
Kıdemi : ugurmaster etkisiz eleman :)

hocam yanlış anlama ama ben olsam başkasının yanında eşek gibi çalışırım inanın kafa yorgunluğu stres hiç bir yorgunluğa benzemiyor ben şuan bir lojistik firmasında çalışıyorum yeri geliyor günde 3 4 tır indiriyorum yeri geliyor 1 ay yatıyoruz maaşı iyi 2 ayda bir prim alıyoruz agi maaştan ayrı yatıyor cumartesi pazarı var. saatleri belli yemekleri süper sigortada aldığın paradan yatıyor . ben işten çok memnunum özel sektörde kader işi kurumsal yere denk gelirseniz memur gibi yaşar gidersiniz. mesai kalırsınız mesainizi alırsınız prim olayı olur .. bizim bu mahallede ki internet kafe vardı 56k modem olandan beri açıktı geçen hafta bakayım dedim gitmiş. ben bol gezen birisiyim artık saatten mi nedir öğlen 2 3 gibi bakıyorum ps kafeler boş hatta çoğu ilan yazmış satılık ps3 ps4 kol falan diye. iş kendinin olunca saat özgürlüğün bayram tatilin bile olmuyor sigortası vergisi bağkuru kirası falan derken insan fena yıpranıyor bence dükkan açacaklar çok iyi düşünsün özellikle iş bulamadım mahallesi arasına işsiz durmayım diye elde ki birikimle 20 30 bin tl ile kafe açayım diyenler elde ki paradan da olabilir

Konu ugurmaster tarafından (14-10-17 Saat 16:45 ) değiştirilmiştir..
ugurmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla