Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-01-18   #7
erayinternet
İnternet Kafeci
erayinternet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 211
Tecrübe Puanı: 325
Rep Puanı : 2753
Kıdemi : erayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevhererayinternet İşlenmesi gereken bir mücevher

Brother t500w bende de var. Memnunum. Kablosuz bağlantı yaptım. Tüm bilgisayarlara yükledim. İstenilen bilgisayardan tarama yapabiliyor çıktı alabiliyorum. Onceden ben de canonun bitmeyen kartuşlu yazıcılarını kullanıyordum ama kartuş sorunu oluyordu. Orjinal tanklılardan şaşma. Ben ayda ortalama 2 top kağıt(1000 tane) bitiriyorum. Sadece arkalı önlü fotokopilerde ve arkalı önlü yazdırmalarda kağıt haznesi kapalı olduğu için açıp yerleştirmek biraz vakit alıyor. Orjinal tanklı yazıcı alırken mürekkep ve yazıcı fiyatlarını bir araştır ona göre karar ver. ben Canon g3400 alacakken brother indirme girdi diye brother aldım. Ama iyikide almışım memnunum
erayinternet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
erayinternet Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler: