Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-01-18   #8
mtayfur83
İnternet Kafeci
mtayfur83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 218
Tecrübe Puanı: 53
Rep Puanı : 10
Kıdemi : mtayfur83 etkisiz eleman :)

Alıntı:
CHANGE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hiç düşünme Brother T500W
İyi anlamda mı yoksa kötü anlamda mı anlamadım hocam. Siz kullanıyor musunuz memnun musunuz?

Alıntı:
erayinternet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Brother t500w bende de var. Memnunum. Kablosuz bağlantı yaptım. Tüm bilgisayarlara yükledim. İstenilen bilgisayardan tarama yapabiliyor çıktı alabiliyorum. Onceden ben de canonun bitmeyen kartuşlu yazıcılarını kullanıyordum ama kartuş sorunu oluyordu. Orjinal tanklılardan şaşma. Ben ayda ortalama 2 top kağıt(1000 tane) bitiriyorum. Sadece arkalı önlü fotokopilerde ve arkalı önlü yazdırmalarda kağıt haznesi kapalı olduğu için açıp yerleştirmek biraz vakit alıyor. Orjinal tanklı yazıcı alırken mürekkep ve yazıcı fiyatlarını bir araştır ona göre karar ver. ben Canon g3400 alacakken brother indirme girdi diye brother aldım. Ama iyikide almışım memnunum
Değerli tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim akşam GG dan siparişini vereceğim.
Intel® Core™ i7-3770 CPU + Asus P8Z77-V PRO Mainboard + Corsair 16GB 1866Mhz CL9 Ram + Asus ENGTX560 1GB 256Bit VGA + Corsair Force GS 128GB SSD + Seagate 2TB Sata3 HDD + Zalman Z11 Plus Kasa - High Power 750W 80Plus Gold PSU + Asus VX229H 21.5'' AH-IPS Led Monitör + Microsoft Wireless Desktop 2000 + Creative SB Z SoundCard + EDIFIER S530D / 2+1 / 145Watt RMS MM Speaker + Microlab Solo 6 2.0 100Watt RMS Bookshelf Speaker
mtayfur83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla