Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-05-18   #8
Ömer
İnternet Kafeci
Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 103
Tecrübe Puanı: 1360
Rep Puanı : 12729
Kıdemi : Ömer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidirÖmer Moderatör adaylığı desteklenmelidir

Dostum.
Halinden Memnunmusun Diyeceksin Memnunum. Şükür Kazanıyoruz.
Sıfırdan Bu İşe Girermisin Diye Sorarsan Gireceğimi Sanmıyorum.

Bize bakma 2003 den belli düzenin içindeyiz bizim için değişen bir şey yok. gittiği yere kadar gidicez.
Geçmişte çok şükür yükümüzü tuttuk yer yurt sahibi olduk. bunun verdiği rahatlık güvence ile devam ediyoruz.

Size Gir yada Girmeyin Asla Demiyorum. Ancak Bu Saatten Sonra Bu Mesleke Girmenin Bir Anlamı yok. (Sıfırdan Girecekler İçin bu Sözlerim Devam Edenler için Değildir.)

Şimdi Rakip Cafeler Vasat Diye Düşünme öle Müşteriler Varki Asla Kovsan Gitmezler. Adamlar Yıllardır Bu işindeler kemikleşmiş Müşterileri var.

siz iyi bir sistem kursanız onlar da kurabilirler Kuramaz diye asla düşünmeyin. Örnek Forumdaki Kürşat Karşısına Yeni Rakip Cafe Açılıyor Adam Komple Dükkanı Sıfırlama kararı Aldı 250 Milyar Gömüyor şuan bu işe Vasat dediğiniz Cafe Bir Bakmışsınız Elit Hale Dönebilir.

Birde Rıskı Veren ALLAH'Tır Düşüncesi İle Dükkan Açıp Kapatanlarıda Görüyoruz.

Yinede ALLAH YOLUNUZU BAHTINIZI AÇIK ETSİN UMARIM HERŞEY GÖNLÜNÜZCE İSTEDİĞİNİZ GİBİ OLUR.
İslam'ı böyle körelttirler.

Hz. Ömer
Ömer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla