Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-05-18   #9
Muzaffer
İnternet Kafeci
Muzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 194
Tecrübe Puanı: 1463
Rep Puanı : 11694
Kıdemi : Muzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidir

Alıntı:
ugurerkan92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şuan elimdeki parçaları ben size yazayım

benim açından tekrar bir inceleme yapalım

elimde 50 adet rx 470-480-570-580 kartlar var (toplamda)

15 adet tek ip anakart var
15 adet işlemci
15 adet ram
800-550-1200-1600- çeşit olarak 20 adet psu var

bende biraz anakart ram işlemci ile 20-20 masaya tamamlıyım diyorum

ilk etapta alacagım

20 adet boş kasa 70-80 liraya alsak

1500 lira oraya gider

20 adet sandalye alsak 5-6 binde oraya gier

klavye kulaklık mause alsam 20 adet

2-3 binde oraya gider

10k biledin 12k'ya kurulur bu cafe

3-4k dekora gitse

15e bismillahallah der açarız

harici açılış masarafı ruhsata vs. gidecek

elindeki kartlar ile minig yapmaya devam et veya sat oyun konusunda 1060-6gb cok ideal

elindeki kartlar karışlaya bilir veya birebir değişim yaparsın belki biri ile.

15 anakart cpu ram minig için se bu 15 kart özellikleri düşüktür diye tahmin ediyorum.

anakart fazla gelir ram cpu az gelir yani..

30 pc dediniz ben sebilden 16gb ram 8400 i5 h310 1060-6g 500w power basit klavye mause yaptım monitör eklerken site hataya düştü 1100$ dı bayi fiyatı.

maden kadar basit bir iş değil neyin ne olcagı belli değil madende iyi kötü günlük bir kazanc elde edebiliyorsun. cafecilikte bir net durum yok üniversiteye 600/700metre mesafede şehirler arası yol gecen bir yerdeyim ben benden başka cafe yok.

8 senedir 17 pc yi dolduramamıştım bu sene dolmaya başladı. pcler eskidi gitti kiram yok kiram olsa bukadar bekleyemezdim...

basit bir iş değil dikkat edin
Muzaffer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla