Tekil Mesaj gösterimi
Alt 4 Hafta önce   #11
ewelfener
İnternet Kafeci
ewelfener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 236
Tecrübe Puanı: 573
Rep Puanı : 3529
Kıdemi : ewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevher

Sen yokken dükkanı emanet edebileceğin baban yada çocuğun yoksa işin olur ama zor olur krdşm..2006 yılında ben biladerime güvenip açtım 2. cafemi o zamanın parası beni 30 bin TL içeri attı hesabını sen yap (bilader dedim olayı sen yorumla artık)
Sanırım kartlarla mining yapıyordun nacizane tavsiyem o şekil devam ettir sistemini...Ha dersenki canım sıkılıyor meşgale lazım bana bilgisayar bilgimde var aç o zaman ufak bi dükkan bilgisayar satış teknik destek format vs bak işine derim..istediğin zaman açar keffine görede kaparsın dükkanını..
Miningden kazandığımı burda yedim diye anlatma ihtimalinide göz önünde bulundur..Kartların ekmeğini yemişsindir muhakkaki onlarda uzun vade götürmez seni dökülmeye başlar sıkıntı o zaman başlar..Ama teknik servis işinde elindeki garantisi azalan kartları bile yükseltme ihtimalin olurki o da süper olur..
ewelfener isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla