Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-07-18   #3
ewelfener
İnternet Kafeci
ewelfener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 237
Tecrübe Puanı: 575
Rep Puanı : 3529
Kıdemi : ewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevherewelfener İşlenmesi gereken bir mücevher

Alıntı:
kamila35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
buraya yazmak istedim yeri değil biliyorumda
dün kontratım bitti kiram 900 liraydı dükkan sahibi 4700 teklif ediyorlar ne yapalım diyor
zaten son iki senedir bu günlerimi görüyordum dükkana yatırım yapmıyordum
24 saattir içiyorum akıl danışmıyorum çorbaya sinek düştü bi kere
şu hakkım var şu kanun var hepsi boş bundan 5 sene öncede başıma geldi
niye yazıyorsun derseniz şu konuları görünce çok boş geliyor pc ler i8 olsa ne olur dükkan full olsa ne olur
birinin iki kelimesine bakıyor tepe taklak oluyorsunuz
10 senede 2 kere başıma geldi bu olay boş dükkana 100 bin hava parası verip girdim düştüğünü görürlerse tekmeyi esirgemez kimse

size bir dost tavsiyesi dükkan kendinizin değilse kısa vadeli oynayın hayatta ölüm dükkanda kontrat gerçeğini unutmayın
sağlıcakla kalın
Dükkanı ilk tuttuğumda benim hiç niyetim yoktu gerek mal sahibi gerek içindeki kiracı birlikte bana pres yaptılar bende başkası alıpğ başıma iş açıcana kendim alayım gibisinmden girdim bu dükkana sene 2006 da 35 bin dolar para ödedim bi kısmı hava parasıydı
Sonuç paranın bi kısmı peşin bi kısmına senet senetlerede dükkanın mal sahibi kefil oldu (bana kefil olduğuna dair belgeleri elimde) vsss..
Şimdi bana deseki kontrat bitti çık dükkandan açarım ona elimi bana kefil olup ödettiğin 35 bin dolarımı ver çıkayım derim işi legal yollara vurursa bende illegal yolara başvurmaktan hiç çekinmem çoluk çocuğumun rızkını enseme vurup kolayca elimden alacaklarını kimseye düşündürtmem bile..
ewelfener isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla