Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-07-18   #3
Muzaffer
İnternet Kafeci
Muzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 194
Tecrübe Puanı: 1463
Rep Puanı : 11694
Kıdemi : Muzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidirMuzaffer Moderatör adaylığı desteklenmelidir

Alıntı:
recet001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Son zamanlarda iyice bu youtube video indirme ayyuka çıktı. Yan siteler aracılığı ile youtube üzerinden indirilen videolar interneti resmen felç ediyor. Tek hat kullanıyorum pc sayısı az olduğu için çift hat lüks olur. Panfiltre kullanıyorum onda da hız sınırlama çalışmıyor maalesef. Son chrome güncellemeleri filtre programı güncellenmediği için etki etmiyor sanırım. Pfense olayı sadece çift hatlarda oluyor biliyorum varmı bunun bir çözümü ?
pfsense ile veya benzer bir cihaz yazılım ile band genişliği vererek sömürmeyi engellersin.

tek hat için sanal pc üzerine pfsense de kurabilirsin yada modemlerde qos vardır ordanda birşey yapabilirsin araştır
Muzaffer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla