Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-07-18   #10
Orjinalnet
İnternet Kafeci
Orjinalnet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 145
Tecrübe Puanı: 1011
Rep Puanı : 9327
Kıdemi : Orjinalnet Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduOrjinalnet Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduOrjinalnet Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduOrjinalnet Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduOrjinalnet Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduOrjinalnet Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduOrjinalnet Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduOrjinalnet Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduOrjinalnet Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduOrjinalnet Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduOrjinalnet Herkesin tanımaya başladığı bir isim oldu

Alıntı:
brubeckertr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam nerede kullanacaksın o kartları.....bir ara yeni sistem felan yapacaktın....belirledinmi kafandaki sistemi...sanırım birde disksizde win10 geçeceksin yeni sistemle?

.
Evet hocam sistemleri yenileyecektim ama, madencilik ve ekran kartlarındaki stok sorunları, fahiş fiyatlar derken ertelemiştim. Şimdi yeni seri kartlar çıkınca sistemleri komple yenilemeyi düşünüyorum. İşlemci intel 9. seri çıkarsa alırım çıkmazsa i5 8400, b360 gaming anakart, 16 gb ddr4 2666 mhz ram, yeni seri gtx 1160 düşünüyorum. kafamı en çok kurcalayan kısım win 10 zaten bakalım nasıl olacak

Intel Core i5-8400 Coffee Lake 2.8GHz 9MB Soket 1151 İşlemci 14nm
Kingston HyperX Predator 8x2 16 gb DDR4 2933 Mhz RGB RAM
MSI B360M Bazooka Intel B360 Soket 1151 DDR4
MSI GeForce RTX2070 ARMOR 8GB GDDR6 256Bit DX12
VIEWSONİC 24" XG2402 144HZ 1Ms PROFESYONEL GAMING MONITOR
COOLER MASTER MASTERBOX 5 RGB PENCERELİ KASA
FSP HYPER 700 WATT 80+ POWER
A4 TECH Bloody B2100 Usb TR Q Klavye Mouse Set
MaGmA Oyuncu Koltuğu
Orjinalnet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla