Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-07-18   #3
BurnZ
İnternet Kafeci
BurnZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 77
Tecrübe Puanı: 104
Rep Puanı : 510
Kıdemi : BurnZ Şöhret basamaklarını tırmanıyorBurnZ Şöhret basamaklarını tırmanıyorBurnZ Şöhret basamaklarını tırmanıyorBurnZ Şöhret basamaklarını tırmanıyorBurnZ Şöhret basamaklarını tırmanıyorBurnZ Şöhret basamaklarını tırmanıyor

evrak giderleri belediyene göre değişir aslında ben ilçedeyim 2 sene evvel devirden dolayı bana 4000 tlye gelmişti deviraldığımda ailemden biriydi. pc maliyeti ise ortalama 3500 desen 87500 yapar. kliması buzdolabı yazıcısı switchi vs vs onlarıda ortalama 10000 hesap et. masalarda kalitesine göre ortalama 200 tlden 5000 anamasanada 1200 dersen topla nasıl bir sonuç çıkıyor :/ sen 110 bin de. Artık bu iş ucuz bir iş değil bilmeni isterim. ayrıca yazılım işine hiç girmedim bile orjinal windowslar officeler oyunlar ccboot gameserver onlarda birdünya para.Allah güç kuvvet versin tüm bunları göze alarak giriş derim. İç karartıcı olmak istemiyorum. Bu durumda saatinin en aşağı 3-4 tl bandında olması lazım. Ve son olarak okul sezonu başlasın sen denetimcileri gör 3 ay standart işkence