Go Back   Türkiye'nin İnternet Cafecilere Özel 1 Numaralı Sitesi ! > İnternet Cafeciler Platformu > Söz Cafecide
Kayıt ol Yardım Üye Listesi Ajanda Arama Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et

Söz Cafecide Söz sizde; düşüncelerinizi, eleştirilerinizi ve çözümlerinizi burada paylaşabilirsiniz. Bu bölümdeki konular, yıllarca bu mesleğe gönül vermiş veya verecek olanlar için rehber niteliğindeki konulardır.

Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 20-11-14   #1
Yönetici
Ntroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2014 Nov
Mesajlar: 2
Tesekkür: 0
1 Mesajina 17 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 5000
Rep Puanı : 2147483647
Kıdemi : Ntroy Bundan iyisi şam da kayısıNtroy Bundan iyisi şam da kayısıNtroy Bundan iyisi şam da kayısıNtroy Bundan iyisi şam da kayısıNtroy Bundan iyisi şam da kayısıNtroy Bundan iyisi şam da kayısıNtroy Bundan iyisi şam da kayısıNtroy Bundan iyisi şam da kayısıNtroy Bundan iyisi şam da kayısıNtroy Bundan iyisi şam da kayısıNtroy Bundan iyisi şam da kayısı
Süper İnternet Kafenizden Para Kazanın!

Değerli İnternet Cafeciler ;

Ben Evrim Levent Tanrıkut. Yaklaşık 5-6 senedir www.internetcafeciler.net internet sitesinin sahibiyim. Site yönetimine çok fazla karışmadığım için benim adımı duymamış olabilirsiniz. Bu nedenle önce size kısaca kendimi tanıtmak istiyorum. Ben 13 yıldır online oyun sektörünün içindeyim.Ntroy'dan önce Knight Online, Cabal Online, Hero Online, Warrock gibi oyunlarda üst düzey yöneticilik yaptıktan ve sonra buralardan elde ettiğim birikim ve tecrübe ile Gameturk’e ortak oldum. Şimdi ise yatırımcılarımla birlikte yeni bir şirket kurduk ve Ntroy oyun portalını açtık.

Ben bu sektöre mutfaktan başladım. Üniversite yıllarında içimdeki ticaret aşkına yenik düşerek iş kurmak için son senemde üniversiteyi bıraktım. İlk olarak Çanakkale’de bilgisayar satış ve teknik servis hizmeti veren bir firma kurdum. Bir çok internet kafeye teknik servis hizmeti verdim. Daha sonraysa ikinci işyeri olarak bir internet kafe açtım. 2 yıl boyunca o internet kafeyi işlettim. Kısa vadeli planlar yapmak zorunda kalmak, her gün farklı sorunlarla mücadele etmek, birbirinden farklı müşteri tipleriyle uğraşmak, insanları kırmadan uzlaşma yoluna giderek müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmak, onları dinlemek , taleplerini karşılamaya çalışmak ve sosyal hayat olmadan yaşamayı, çalışmayı öğrenmek ; İnternet kafeden edindiğim tecrübelerden sadece bir kısmı. Bu sektörden edindiğim tecrübeleri saymak için herhalde ayrı bir yazı yazmam lazım… Ve en nihayetinde Age Of Empires ile geçen uzun geceler ve sabahlamalardan sonra bu sektöre profesyonel bir şekilde girmeye karar verdim.

Oyun firmaları internet kafe sahiplerini kullanmayı çok seviyor. İnternet kafelerin kendilerine muhtaç olduğunu düşünüyor. Ancak bence durum hiç de öyle değil. Aslında oyun firmaları internet kafelere muhtaç. Çünkü oyun firması olarak senin hedef kitlene yani oyunculara direkt olarak ulaşabileceğin yegane platformdur internet kafeler ve internet kafe sahipleri de senin en büyük destekçindir. Ancak artık ödeme methodları çok gelişti. Oyuncular her yerden alışveriş yapabiliyorlar. Kafe sahibi senin posterini duvarına asacak, senin reklamını yapıp oyuna oyuncu kazandıracak. Peki sonra ne olacak? O oyuncu evine gidecek, annesinin yapmış olduğu böreği yerken mobil ödeme ile ürün satın alacak. Oyun firması kazanacak ya peki kafe sahibi? Kafesindeki dolu bilgisayarların saat ücretlerini mi hesaplayacak? Hayır! Biz düşündük ki bizimle beraber internet kafe de çalışmalı ve biz kazanırken internet kafe de kazanmalı. Bu yüzden Ntroy ortaklık sistemini geliştirdik. İlk etapta pilot uygulama olarak sadece 200 internet kafeyi sistemimize entegre edeceğiz. Tek yapmanız gereken yazının alt kısmında bulunan linkteki formu doldurmak ve partnerimiz olmak!
Başvurular alındıktan sonra ekip arkadaşlarımız sizi telefonla arayacak ve seçilen internet cafeleri sisteme entegrasyonu için gereken işlemleri tamamlayacaklar. Sistemimize katılmak tamamen ücretsizdir!

Ntroy olarak önümüzdeki 3 ay içerisinde 4 tane online oyunu portalımızda yayına alacağız. İlk oyunumuz “Kaos Online” 7 Kasımda açıldı ve 10 gün gibi kısa bir sürede ciddi bir başarı yakaladı. Diğer oyunlarımız ile ilgili beklentilerimiz de bu yöndedir.

Ntroy Ortaklık Sistemi

Ntroy Ortaklık Sistemi Kazan-Kazan prensibine dayanmaktadır. Bu sistemde sizden istenen sadece kafenize gelen oyun müşterilerini oyunlarımıza yönlendirmeniz ve portalımıza kayıt olmasını sağlayarak oyunlarımıza oyuncu kazandırmanızdır. Burada işin püf noktası kullanıcının portala kafenizden üye olmasıdır. Bir oyuncu cafenizin IP adresi üzerinden portalımıza kayıt olduğunda sistem gereği o oyuncu artık sizin müşteriniz olmaktadır ve bu oyuncunun oyun içinde yapacağı tüm harcamalardan, belirtilen yüzde oranında, ömür boyu sizin geliriniz olmaktadır. Oyunculara herhangi bir link vermeniz ya da oyuncuların özel bir form doldurmaları gerekmemektedir. Kazanmaya başlamanız için oyuncuların bize bildirdiğiniz kafe IP adresi üzerinden kayıt olmaları yeterlidir. Ayrıca oyuncuların cafenizden oynama ya da harcama yapma zorunluluğu yoktur. Kafenizden üye olduktan sonra ister başka bir kafede ister evde oynasın, ister mobil ödeme ile alışveriş yapsın ister epin ya da başka herhangi bir ödeme metodu ile hiç önemli değil yapacağı bütün harcamalar bizimle birlikte sizin de kazancınız olmaktadır. Bu sistemin en güzel tarafı her oyun için kullanıcıyı ayrı ayrı üye yapmanıza gerek yoktur. Ntroy portalına sizin kafenizden üye olması ömür boyu kazanmanız için yeterlidir. Bundan sonra portala gelecek her oyun sisteme otomatik entegre olacak ve kazanımlarınız devam edecektir.

Sistem Nasıl İşliyor ?

• Oyuncu bizlere bildirmiş olduğunuz kafe ip adresi ya da adreslerinden portalımıza üye olur.
• Bu oyuncular sizin müşteriniz olarak veritabanımıza kaydedilir.
• Bu oyuncuların tüm oyunlarımızda yapacakları harcamalardan ömür boyu komisyon alırsınız.
• Her ay sonunda rapor çıkartılıp size yollanır ve siz onayladıktan sonra ödemeniz banka hesabınıza aktarılır. Ödeme almak için bir alt limit yoktur. 1 tane bile oyuncu kazandırsanız o oyuncunun harcama yapması durumunda kazancınızı alırsınız.
• Oyuncuların bir kez portala üye olması yeterlidir. Her oyun için ayrı ayrı kayıt yaptırmanıza gerek yoktur.
• Oyuncuların sizden ürün almasına, kafenizde oynamalarına ya da kafenizden harcama yapmalarına gerek yoktur. Oyuncu kafenizden üye olduktan sonra kredi kartı, mobil ödeme, epin, paypal veya diğer ödeme kanalları ile alışveriş yapabilir. Her ödeme kanalının ayrı komisyon oranı vardır ve siz bu oranlarda kazanmaya devam edersiniz.
• 200 internet kafe ile sistemimiz oturduktan sonra diğer cafeler de sisteme entegre edilmeye başlanacaktır. Sisteme dahil olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.

İlerleyen dönemlerde kazanımlarınızı anlık olarak online takip edebileceğiniz panel hazırlanacaktır. Kafe kayıt, ip ekleme, ödeme talep etme, günlük ve aylık ciro takibi gibi fonksiyonların olacağı ve herşeyi online görebileceğiniz paneller yakın bir süre içinde devreye girecektir. Ödemeleriniz ve kullanıcılarınızın doğru kayıt edilip edilmediği konusunda ilgili paneller hazırlanana kadar bir endişeniz olmasın. Bu projenin arkasında internetcafeciler.net ve ben bulunmaktayız. Biz uzun soluklu bir ortaklık yapmak istemekteyiz. Amacımız birlikte çalışmak ve birlikte kazanmaktır.

Komisyon Oranları

Oyuncu portala üye olduktan sonraki ilk 3 ay için;

• Kredi Kartı, Mobil Ödeme, Paypal ve Skrill ile yapılan ödemeler için kazancınız KDV hariç %15,
• Epin ile yapılan ödemeler için kazancınız KDV hariç %10.

Üç aydan sonra ömür boyu (Oyuncu oyunlarımızı oynadığı ve para harcadığı süre boyunca)

• Kredi Kartı, Mobil Ödeme, Paypal ve Skrill ile yapılan ödemeler için kazancınız KDV hariç %5,
• Epin ile yapılan ödemeler için kazancınız KDV hariç %3.

Bonuslar

• Kafenizden üye yaptığınız oyuncuların yapmış olduğu harcama tutarı toplam 5.000,00 TL olduğunda 500,00 TL bonus (Tüm portal oyunlarında herhangi bir zamanda bu ciroya ulaşılması yeterlidir) ,
• Kafenizden üye yaptığınız oyuncuların yapmış olduğu harcama tutarı 10.000,00 TL olduğunda 1000,00 TL ekstra bonus (Tüm portal oyunlarında herhangi bir zamanda bu ciroya ulaşılması yeterlidir) ,
• Kafenizden portala üye olan ve ödeme yapan 100 farklı kişi olduğunda 200,00 TL bonus. ( Harcama limiti yok , hangi ödeme methodu ile aldığının bir önemi yok )

Bunun dışında sisteme giren ve toplamda 1.000,00 TL ciro yapan her internet kafe VIP kafe statüsüne terfi edecektir.

VIP cafelerin avantajları;

• VIP cafelerin adları portalımızda duyurulacaktır,
• VIP cafelerden oyun oynayanlar ekstra avantajlar kazanacaklardır (ileride aktif edilecek),
• VIP cafelerde turnuva ve farklı organizasyonlar düzenlenecektir.

Bununla bitlikte Türkiye resmi epin distribütörümüz www.yesilyurtgame.com üzerinden bayilik alarak epin satışı yapabilir ve Ntroy oyunlarından ekstra kazançlar elde edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken oyuncuları oyunlarımıza yönlendirmek ve onları cafenizden Ntroy üyesi yapmak!


İlk Oyunumuz "Kaos Online"

Ortaklık sistemine üye olduktan ve onay aldıktan sonra "Kaos Online" için çalışmalara başlayabilirsiniz. Kaos Online ; tamamen kale savaşları üzerine kurulu bir MMORPG oyundur. Kale Savaşları , Kervan Savaşları , Oto bot , Yüzlerce boss , Oto bot , 7/24 Etkinlik ; Kaos'un sistem özelliklerden sadece bir kısmıdır.
Resmi Site : Ücretsiz Türkçe MMORPG - Kaos Online
Video : Kaos Online Trailer on Vimeo

Sisteme üye olan internet kafelere sistemi desteklemek için poster , dvd , mouse pad ve kartonet yollanacaktır.

Tüm sorularınızı bu konu altında sorabilirsiniz. Bu oranlar ve bonus sistemi ilk 200 kafe için geçerlidir. 200 kafe ile sistemin artılarını eksilerini internet kafe sahipleri ile beraber değerlendireceğiz ve sistem tüm internet kafelere açıldığında değişiklikler yapabiliriz. Fakat bu sisteme üye olan ilk 200 kafeyi etkilemeyecektir. Amacımız sizlerle beraber kazanmak.
Ntroy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #2
Yüzbaşı
ahmet16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2007 Jul
Mesajlar: 750
Tesekkür: 125
Tecrübe Puanı: 62
Rep Puanı : 10
Kıdemi : ahmet16 etkisiz eleman :)
Standart

hayırlı olsun umarım güzel sonuçlar alırsınız .
__________________
2006 dan beri tüm kafeci meslektaşlarıma kafelerinin ismine ait ücretsiz reklamsız site veriyoruz.
ahmet16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #3
İnternet Kafeci
eaydin2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2010 Jul
Mesajlar: 1,095
Tesekkür: 53
Tecrübe Puanı: 55
Rep Puanı : 10
Kıdemi : eaydin2003 etkisiz eleman :)
Standart

Hayırlı Uğurlu Olsun. Yerli bir girişimcinin kazançlı çıkmasını isterim. Ve tabiki başarılı olunabilmesi içinde elimden gelebilecek desteği esirgemem. Yolunuz açık olsun.
eaydin2003 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #4
İnternet Kafeci
emerev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 1970 Jan
Mesajlar: 594
Tesekkür: 113
Tecrübe Puanı: 210
Rep Puanı : 10
Kıdemi : emerev etkisiz eleman :)
Standart

Hayırlı olsun. Lakin her zaman söylerim çocukları oyuna çekmek istiyorsanız işe kafecilerden başlamalısınız. Çocuklar kafecilerle yarışmaya çalışır. Bu nedenle kafecilere hazır karakter vermeli oyun firmaları bence. o karakterlerde ilgili kafe ip si dışında açılamamalı... Bunu bir düşünün....
emerev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
emerev Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Alt 20-11-14   #5
Çavuş
hackann31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2014 Aug
Mesajlar: 158
Tesekkür: 18
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı : 0
Kıdemi : hackann31 etkisiz eleman :)
Standart

Biraz Zaman Gerekebilir Ama Tutarsa Çok Güzel Olucagı Kanaatindeyim...

Arkadaşların Dedigi Gibi Yerli Sermaye Kazanması Ayrı Bi Sevinçtir..

Umarım Dilediginiz Hedefe Ulaşırsınız....
__________________
Haklı Karıncaya Yol Veririm, Haksız Fili Yolundan Ederim ! Belki Başı Karlı Bir Dağ Değilim Ama Bir Adımdada Geçilecek Tepe Değilim.. !

hackann31...
hackann31 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #6
Yasaklı
Dejawu1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2013 Oct
Mesajlar: 454
Tesekkür: 709
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı : 14213
Kıdemi : Dejawu1978 Moderatör adaylığı desteklenmelidirDejawu1978 Moderatör adaylığı desteklenmelidirDejawu1978 Moderatör adaylığı desteklenmelidirDejawu1978 Moderatör adaylığı desteklenmelidirDejawu1978 Moderatör adaylığı desteklenmelidirDejawu1978 Moderatör adaylığı desteklenmelidirDejawu1978 Moderatör adaylığı desteklenmelidirDejawu1978 Moderatör adaylığı desteklenmelidirDejawu1978 Moderatör adaylığı desteklenmelidirDejawu1978 Moderatör adaylığı desteklenmelidirDejawu1978 Moderatör adaylığı desteklenmelidir
Standart

öncelikle hayırlı olsun umarım başarı gösterirsiniz benım sizden ricam suspensed olan cafeci arkadaşların tekrar aramıza dönmesi iyi olur öncellikle bu işte iyi ve tecrubeli arkadaş bir coguda konu ile ilgilenirseniz sevinirim
Dejawu1978 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #7
İnternet Kafeci
SoRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2014 Jan
Mesajlar: 1,555
Tesekkür: 1,209
Tecrübe Puanı: 3312
Rep Puanı : 32629
Kıdemi : SoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilir
Standart

oyun bende yüklü oynayan var Yolunuz acık olsun :::
__________________
____________________________________________

________________________________________________

____________________________________________
SoRo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #8
Astsubay
gs_1991_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2011 Aug
Mesajlar: 216
Tesekkür: 26
Tecrübe Puanı: 34
Rep Puanı : 10
Kıdemi : gs_1991_apo etkisiz eleman :)
Standart

güzel sistem hayırlı uğurlu olsun , inşallah basarıya ulasırsınız..
gs_1991_apo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #9
İnternet Kafeci
SoRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2014 Jan
Mesajlar: 1,555
Tesekkür: 1,209
Tecrübe Puanı: 3312
Rep Puanı : 32629
Kıdemi : SoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilirSoRo Yönetimde görev için değerlendirilebilir
Standart

2 müşterim hergun herbiri 7-8 saat bu oyunu oynuyorlar

---------- Post added at 08:58 ---------- Previous post was at 08:55 ----------

Foruma bakmadıgınız ve ilgilenmediğiniz
için biraz eleştiri alacaksnız Haklı olarak !!!!!
__________________
____________________________________________

________________________________________________

____________________________________________
SoRo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #10
efsane_
efsane_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mesajlar: n/a
Standart

ben sizi tanıyorum takip ediyorum sitenin sahibi bu arkadaş dedimde inanmadılar bana olsa olsa yazılımcıdır dediler hayırlı uğurlu olsun umarım tutar iyice bi okuyalım bakalım neymiş .
  Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #11
Üsteğmen
zi_dan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2009 Feb
Mesajlar: 587
Tesekkür: 50
Tecrübe Puanı: 76
Rep Puanı : 260
Kıdemi : zi_dan Doğru Yoldazi_dan Doğru Yoldazi_dan Doğru Yolda
Standart

Allah utandırmasın
__________________
__________________
__ . _ll__ .
_,-"::::::::"=._,/t_____
\__________________/ ..............................​......♥ Filistin ♥.

"Bedava peynir sadece fare kapanında bulunur"
zi_dan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #12
Yüzbaşı
NefesCafe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2014 Mar
Mesajlar: 850
Tesekkür: 167
Tecrübe Puanı: 344
Rep Puanı : 3092
Kıdemi : NefesCafe İşlenmesi gereken bir mücevherNefesCafe İşlenmesi gereken bir mücevherNefesCafe İşlenmesi gereken bir mücevherNefesCafe İşlenmesi gereken bir mücevherNefesCafe İşlenmesi gereken bir mücevherNefesCafe İşlenmesi gereken bir mücevherNefesCafe İşlenmesi gereken bir mücevherNefesCafe İşlenmesi gereken bir mücevherNefesCafe İşlenmesi gereken bir mücevherNefesCafe İşlenmesi gereken bir mücevherNefesCafe İşlenmesi gereken bir mücevher
Standart

Allah hayırlı bol kazanç nasip etsin hocam posterler falan yollayabilirseniz bizlere oyuncu kitlem çok fazla benim posterler bu tanıtım aşamasında çok başarılı olacaktır eminim artı oyun bölümüm olan kısımda pclerin yüzleri cafenin ortasına bakıyor yani oynanan her oyun beklemede olan müşterinin dikkatinin çekiyor bu şekilde oyunun tanıtımını rahatlıkla gerçekleştirebiliriz
NefesCafe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #13
Onbaşı
yavuz2053 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2012 Mar
Mesajlar: 88
Tesekkür: 3
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı : 1
Kıdemi : yavuz2053 etkisiz eleman :)
Standart

hayırlı olsun gerçekten çok güzel bir düşünce olmuş inş tutulur ilk kaos online müşterisi buldum birtane
__________________
http://www.plusforum.net/forum/forum.php
yavuz2053 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #14
Çavuş
spyt_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2011 Nov
Mesajlar: 179
Tesekkür: 7
Tecrübe Puanı: 32
Rep Puanı : 10
Kıdemi : spyt_25 etkisiz eleman :)
Standart

Hayırlı olur inşaallah
spyt_25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #15
Er
akin006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2009 May
Mesajlar: 19
Tesekkür: 11
1 Mesaja Tesekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı : 10
Kıdemi : akin006 etkisiz eleman :)
Standart

Allah hepimize bol ve hayırlı kazanç nasip etsin ve sizin gibi bizleri de düşünen değerli meslektaşlarımıza gani gani kazançlar versin. Oyun sayısını arttırırsak cok ama cok kazançlı bir sektör olacağı kesin gibi gözüküyor..
akin006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #16
Er
memo535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2007 Dec
Mesajlar: 38
Tesekkür: 0
Tecrübe Puanı: 45
Rep Puanı : 10
Kıdemi : memo535 etkisiz eleman :)
Standart

biraz gerçekci olmak gerekirse oyuna yeni başlayanlar daha sonradan mutlaka yeni bir üyelik alıyor tüm online oyunlar için geçerli moralinizi bozmak istemem ama bu sistem sandığınız gibi işlemez. 4 senedir kendime ek gelir olarak sizinde bir zamanlar yöneticilik yaptım dediğiniz bir oyundan para kazanıyorum. bence yeni oyunlar yerine eski ve turkiyede geçmişi olan oyunların distribitorlügünü almanız mantıklı olur. gün geçmiyorki yeni bir oyun çıkmasın ve bir çok oyun arada kaynayıp gidiyor. sizin yaptığınız yöntemi oyun içi satış yapan bir çok firma ile denediler hatta oyunu onlarla geliştirdiler ama sonuç hüsran moralinizi bozmak istemem ama bence bu ütopyaya para yatırmak mantıklı değil.
__________________
fgdgdfgdfg
memo535 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #17
Binbaşı
pcinternetcafe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2012 May
Mesajlar: 1,211
Tesekkür: 132
Tecrübe Puanı: 332
Rep Puanı : 2826
Kıdemi : pcinternetcafe İşlenmesi gereken bir mücevherpcinternetcafe İşlenmesi gereken bir mücevherpcinternetcafe İşlenmesi gereken bir mücevherpcinternetcafe İşlenmesi gereken bir mücevherpcinternetcafe İşlenmesi gereken bir mücevherpcinternetcafe İşlenmesi gereken bir mücevherpcinternetcafe İşlenmesi gereken bir mücevherpcinternetcafe İşlenmesi gereken bir mücevherpcinternetcafe İşlenmesi gereken bir mücevherpcinternetcafe İşlenmesi gereken bir mücevherpcinternetcafe İşlenmesi gereken bir mücevher
Standart

Merhabalar,

Sisteminize üye oldum.Ancak arkadaşımın dediği gibi
Alıntı:
memo535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
biraz gerçekci olmak gerekirse oyuna yeni başlayanlar daha sonradan mutlaka yeni bir üyelik alıyor tüm online oyunlar için geçerli moralinizi bozmak istemem ama bu sistem sandığınız gibi işlemez. 4 senedir kendime ek gelir olarak sizinde bir zamanlar yöneticilik yaptım dediğiniz bir oyundan para kazanıyorum. bence yeni oyunlar yerine eski ve turkiyede geçmişi olan oyunların distribitorlügünü almanız mantıklı olur. gün geçmiyorki yeni bir oyun çıkmasın ve bir çok oyun arada kaynayıp gidiyor. sizin yaptığınız yöntemi oyun içi satış yapan bir çok firma ile denediler hatta oyunu onlarla geliştirdiler ama sonuç hüsran moralinizi bozmak istemem ama bence bu ütopyaya para yatırmak mantıklı değil.


bir sistem yaparsanız daha iyi ve kazançlı olur. Şimdiden size ve bize hayırlı olsun.
__________________
Bir nick değiştirerek tüm hayatını değiştiremezsin.

-Sedat :D
pcinternetcafe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #18
Üsteğmen
ZumrutCafe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2014 Feb
Mesajlar: 486
Tesekkür: 73
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı : 1
Kıdemi : ZumrutCafe etkisiz eleman :)
Standart

oyunu kurdum ama sunucu bağlantı hatası veriyor sebebi ne olabilir?
ZumrutCafe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #19
Teğmen
frappenet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2009 Jan
Mesajlar: 418
Tesekkür: 2
Tecrübe Puanı: 48
Rep Puanı : 10
Kıdemi : frappenet etkisiz eleman :)
Standart

Vayyyy Evrim Kardeş. Sen Çanakkale de Belediye İş Merkezinde değilmiydin ya. Ben Nusret Kutlu İş Hanında ki İnternet cafeci Murat Abin. Az sabahlamamıştın dükkanımda. Hatırlarsan. Çok sevindim senin olduğuna bu sitenin. KOlay gelsin.
frappenet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-14   #20
Teğmen
frdglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2010 Feb
Mesajlar: 345
Tesekkür: 8
Tecrübe Puanı: 393
Rep Puanı : 3529
Kıdemi : frdglr İşlenmesi gereken bir mücevherfrdglr İşlenmesi gereken bir mücevherfrdglr İşlenmesi gereken bir mücevherfrdglr İşlenmesi gereken bir mücevherfrdglr İşlenmesi gereken bir mücevherfrdglr İşlenmesi gereken bir mücevherfrdglr İşlenmesi gereken bir mücevherfrdglr İşlenmesi gereken bir mücevherfrdglr İşlenmesi gereken bir mücevherfrdglr İşlenmesi gereken bir mücevherfrdglr İşlenmesi gereken bir mücevher
Standart

oyunu kurdum ama giriş yapmıyor
frdglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı