15-07-17 den 15-08-30 e kadar
serLife
Administrator
serLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2011 Apr
Bulunduğu yer: Eskişehir..
Mesajlar: 6,335
Tesekkür: 10
Tecrübe Puanı: 500
Rep Puanı : 73722626
Kıdemi : serLife Bundan iyisi şam da kayısıserLife Bundan iyisi şam da kayısıserLife Bundan iyisi şam da kayısıserLife Bundan iyisi şam da kayısıserLife Bundan iyisi şam da kayısıserLife Bundan iyisi şam da kayısıserLife Bundan iyisi şam da kayısıserLife Bundan iyisi şam da kayısıserLife Bundan iyisi şam da kayısıserLife Bundan iyisi şam da kayısıserLife Bundan iyisi şam da kayısı
BÖLÜM KURALLARI (Mutlaka Okuyunuz)

Arkadaşlar lütfen aşağıdaki maddeleri okumadan konu açmayalım

1-) Başlıklarınızın ve yazılarınızın tümünde büyük harf kullanılması yasaktır. Büyük harfle yazı yazmak bağırmak anlamına gelebileceğinden, hoş karşılanmayan bir durumdur.

2-) Arama yapmadan konu açmayınız.


3-) Gereksiz yere flood seklinde (arka arkaya) mesajlar yazmayınız ; aklınıza yeni gelen yeni bir şey varsa mesajınızı editleyiniz.

4-) İllegal sitelerin ve forumlarının linkini vermek yasaktir.Dizi, Film , Mp3 paylaşımı ve satışı, Ayrıca kontör sitesi reklamı yapmak da yasaklanmıştır.

5-) Forumdaki üyeler ile karşılıklı tartışma yapmayınız. Polemik yaparak laf yetiştirmeye çalışmak yerine şikayet etmek en kolay yöntemdir. Polemiğe giren üyelerin de mesajları silinmektedir.

6-) Aynı konuyu başka bölümlere dahi olsa birden fazla açmayınız.

7-) Adres, telefon numarası gibi kişisel bilgilerinizi yazmamanız güvenliğiniz açısından daha uygun olur. Başkaları tarafından yanlış amaçla kullanılabileceğinden sizi zor durumda bırakabilir. İsteyen kişilere pm atarak verebilirsiniz. Sonuçta sorumluluk yazan kişiye aittir.

8-) Yönetici arkadaşların düzenleme ve açıklamalarında kullanıldığı için, mesajlarınızdaki yazılarda KIRMIZI renk kullanılması yasaktır.

9-) Kurallara uygun olmayan topicler uyarılmadan silinecektir, tekrarı halinde kurallara uymayan kişiler cezalandırılacaktır.
__________________
• zanaat iltifat görmediği yeri terkeder •

İşi bilenden almışlar, yapana vermişler...
serLife isimli Üye şimdilik offline konumundadır