Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-04-18   #36
CLoudy
İnternet Kafeci
CLoudy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2011 Apr
Mesajlar: 1.285
Tesekkür: 358
Tecrübe Puanı: 770
Rep Puanı : 7102
Kıdemi : CLoudy Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduCLoudy Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduCLoudy Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduCLoudy Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduCLoudy Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduCLoudy Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduCLoudy Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduCLoudy Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduCLoudy Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduCLoudy Herkesin tanımaya başladığı bir isim olduCLoudy Herkesin tanımaya başladığı bir isim oldu
Standart

Bende birşeyler söylemek istiyorum.
Yıllar önce bu ekip İstanbul Kıyamet vakti oyunu ile gönüllerde taht kurmuşlardı ardından insanları kaale almamaya başladılar,oyunculara çok problem çıkardılar. Lag Ping hat seviyedeydi güncelleme yeni şeyler yapmıyorlardı.Oyunu olabildiğinde ücretli tuttular vs vs.
milyon oyunsever kitlesine ulaşmasına rağmen tırt bir firma oldu.
zula ilk açıldığında yine dedim bu adamlar milletin cebindeki parayı toplayacaklar ardından ilgilenmeyecekler diye nitekim öyle de oluyor.
Gelelim kafeciler meselesine arkadaşlar demiş cafecileri takmıyorlar.
kafecileri kimse takmıyor ki,zula hiç takmaz çünkü yönetiminin ciğerlerini bilirim bu adamlar böyle malsef en baştayken sokmayacaktınız kafelere bu oyunu aslında türk oynu diye türkler kazansın mantığı ile yapılan çalışmalar hep boş.
Ben şahsen bu adamları sevmiyorum nefrette ediyorum
CLoudy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla