Tekil Mesaj gösterimi
Alt 4 Hafta önce   #10
BlacKDeWiL
İnternet Kafeci
BlacKDeWiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tesekkür: 0
Tecrübe Puanı: 567
Rep Puanı : 5022
Kıdemi : BlacKDeWiL Daha iyi olma yolunda gayretliBlacKDeWiL Daha iyi olma yolunda gayretliBlacKDeWiL Daha iyi olma yolunda gayretliBlacKDeWiL Daha iyi olma yolunda gayretliBlacKDeWiL Daha iyi olma yolunda gayretliBlacKDeWiL Daha iyi olma yolunda gayretliBlacKDeWiL Daha iyi olma yolunda gayretliBlacKDeWiL Daha iyi olma yolunda gayretliBlacKDeWiL Daha iyi olma yolunda gayretliBlacKDeWiL Daha iyi olma yolunda gayretliBlacKDeWiL Daha iyi olma yolunda gayretli

Alıntı:
hasanates1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşım koltuklarını güle güle kullan fiyatı iyi benimde ihtiyacım var rica etsem aldığın yeri söylermisin tşk

0 (216) 314 19 72 Ümraniyede Koçoğlu Ofis Mobilyaları.

Bende 1 tane ana makinaya denemek için aldım şimdilik terminallere henüz sipariş vermedim. ama vericem önümüzdeki hafta. Benim aldığım resimde gözüken güderi kumaş çok güzel duruyor ama müşteri makinalarında nekadar sağlıklı olur bilemedim. O yüzden kararsızım suni deri yaptırıcam büyük ihitmalle müşteri makinalarını ama suni deride güderi kadar asil durmuyor açıkçası istanbula yakınsanız bi gidin bakın.

230 tl ye amortisörlü tekerlekli berjer tarzı olan vardı oda çok güzeldi ama benim bütçeyi o kadar yükseltme şansım yok şuan malesef
BlacKDeWiL isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla